Dzień dobry po dłuższej przerwie. 😉 Przypominam, że wciąż regularnie publikuję – w języku polskim przeczytacie mnie przede wszystkim tutaj. Wzburzona kilkoma sprawami ze zdrowiem związanymi, postanowiłam wrócić tutaj z refleksją na temat obecnego kryzysu medycyny głównego nurtu. Kryzysu na tyle poważnego, że powstają w naszym kraju ustawy, które efektywnie mogą nasze wybory co do …
